ORTOPEDIA

Ortopedia to dziedzina medycyny skoncentrowana na profilaktyce, diagnostyce oraz leczeniu urazów, kontuzji, zmian zwyrodnieniowych i przeciążeniowych oraz schorzeń narządu ruchu. W Tatrzańskim Centrum Medycznym GalicaMed w Poroninie mogą Państwo skorzystać z konsultacji doświadczonych specjalistów ortopedii i traumatologii – na co dzień przyjmujących Pacjentów oraz przeprowadzających zabiegi w najlepszych podhalańskich i krakowskich ośrodkach medycznych.

Oferujemy Wam także możliwość wykonania badań ultrasonograficznych, RTG oraz densytometrycznych, pozwalających na ocenę gęstości kości pod kątem potencjalnego rozwoju osteoporozy. Ponadto nasi lekarze zajmują się terapią iniekcyjną – z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP) czy kwasu hialuronowego, np. w leczeniu zwyrodnień stawów. Realizują także zabiegi chirurgiczne – między innymi artroskopię barku czy kolana.

Jeśli cierpicie Państwo na dolegliwości bólowe, macie problem z ruchomością stawów, doświadczyliście urazów (złamań, zwichnięć) czy kontuzji sportowych, borykacie się z wadami postawy, zapraszamy serdecznie na konsultacje specjalistów:

Ponadto nasze centrum medyczne nawiązało współpracę z jednym z siedmiu krajowych specjalistów chirurgii ręki – doktorem Pawłem Zejlerem, który na co dzień przyjmuje i operuje Pacjentów w Częstochowie. W ramach stworzonego w tym samym budynku Tatrzańskiego Centrum Chirurgii Ręki Pan doktor prowadzi konsultacje oraz kwalifikuje osoby cierpiące na przypadłości w obrębie rąk do zabiegów chirurgicznych.

Dodatkowym wsparciem dla leczenia ortopedycznego w Tatrzańskim Centrum GalicaMed są usługi rehabilitacyjne świadczone w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz usługi komercyjne (płatne). Zapraszamy serdecznie do Poronina: 18 263 70 77.