REHABILITACJA i FIZJOTERAPIA

Rehabilitacja i fizjoterapia koncentrują się na przywróceniu Pacjentom sprawności w zakresie funkcjonalności mięśni, stawów i kręgosłupa. W Tatrzańskim Centrum Medycznym GalicaMed oferujemy Państwu możliwość skorzystania z usług z zakresu fizjoterapii zarówno w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i usług komercyjnych – płatnych.

Jeśli borykacie się Państwo:

  • z dolegliwościami bólowymi,
  • schorzeniami ortopedycznymi,
  • ograniczonym zakresem ruchomości stawów,
  • problemami z nawracającym kręczem szyi,
  • spięciem mięśni,
  • stanami pourazowymi,
  • nawracającymi kontuzjami,
  • albo po prostu macie ochotę na skorzystanie z masażu,

zapraszamy serdecznie do Poronina. Procedury zabiegowe wykonywane są przez doświadczone specjalistki – mgr fizjoterapii – Panie Annę Kaczmarczyk oraz Danutę Leszko, które podchodzą indywidualnie do każdego Pacjenta.

Szeroka oferta zabiegowa

Centrum rehabilitacji GalicaMed wyposażone jest również w nowoczesny sprzęt zabiegowy – m.in. lampę sollux, urządzenia do galwanizacji, jonoforezy, ultradźwięków, laseroterapii, krioterapii. Dodatkowo macie Państwo możliwość skorzystania z urządzeń wykorzystujących pole magnetyczne, prądy interferencyjne, prądy TENS i diadynamiczne. Ponadto możecie poddać się zabiegom z zakresu tzw. kinezyterapii – w tym gimnastyki i ćwiczeń indywidualnych, dostosowanych do Waszego problemu i ogólnego stanu zdrowia oraz kinesiotapingu.

Z kolei oferta masaży obejmuje procedury klasyczne – w tym: klasyczny masaż częściowy, kręgosłupa i całego ciała. Możecie także skorzystać z pakietów składających się z połączenia masażu częściowego (20-minutowego) lub całościowego (30-minutowego) z dwoma zabiegami fizykoterapeutycznymi. Ponadto nasze specjalistki wykonują także niwelujący obrzęki i usprawniający krążenie masaż limfatyczny oraz bańką chińską.

Pełny zakres zabiegów znajdą Państwo w naszym katalogu cen – zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nim oraz do rezerwowania terminów. Jeśli interesuje Was rehabilitacja na Podhalu – Tatrzańskie Centrum Medyczne GalicaMed będzie dobrym wyborem. Kontakt i rejestracja: 608 801 831.