Ziemowit Wroński - kardiolog Podhale,

Ziemowit Wroński

– kardiolog

  • Lekarz Medycyny
  • Specjalista Kardiologii
  • Specjalista chorób Wewnętrznych

Ziemowit Wroński jest kardiologiem inwazyjnym, echokardiografistą, absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ponadto ukończył specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych. Na co dzień diagnozuje i leczy Pacjentów między innymi w Karkowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II, gdzie pełni również funkcję dyrektora do spraw medycznych.

 

Doktor Wroński stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach branżowych. W swojej pracy koncentruje się przede wszystkim na leczeniu niewydolności serca, choroby wieńcowej, nadciśnienia tętniczego i wad zastawek. Prywatnie jest zwolennikiem aktywnego trybu życia, który według Pana doktora sprzyja ogólnemu zdrowiu i zachowaniu jak najdłużej dobrej kondycji również serca i układu krążenia.

W Tatrzańskim Centrum Medycznym GalicaMed doktor Ziemowit Wroński prowadzi konsultacje kardiologiczne oraz wykonuje szczegółowe badania echa serca. Jeśli borykają się Państwo z problemami zdrowotnymi w tym zakresie, zapraszamy serdecznie do zapisania się na wizytę za pośrednictwem naszej rejestracji medycznej: 18 263 70 77.