Radosław Wiktorowski

Radosław Wiktorowski

- chirurg, specjalista przeszczepu włosów metodą FUE

Radosław Wiktorowski jest doświadczonym specjalistą – absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie. W 2011 uzyskał specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej i kontynuował rozwijanie się w tym kierunku. Od ponad 23 lat zajmuje się leczeniem Pacjentów w Szpitalu w Iłży (Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej) – na oddziale chirurgii.
Ponadto współpracuje z kielecką prywatną kliniką Re Vitae oraz jej właścicielem dr. n. med Andrzejem Kustrą – wykonując przede wszystkim przeszczepy włosów metodą FUE (Follicular Units Extraction).

Dodatkowo Pan doktor ukończył wiele kursów – m.in. z zakresu chirurgii plastycznej czy flebologii – w Kielcach realizuje także procedury liposukcji oraz plastyki brzucha oraz usunięcia żylaków. Pacjenci, w uznaniu profesjonalizmu doktora Wiktorowskiego, wielokrotnie przyczynili się do uzyskania przez niego tytułu Lekarza Roku w powiecie radomskim.

W GalicaMed dr Radosław Wiktorowski przeprowadza procedurę przeszczepu włosów – zabieg, dzięki któremu osoby cierpiące na łysienie androgenowe, bliznowaciejące czy pourazowe mają szansę na cieszenie się bujną czupryną oraz na pozbycie się kompleksów i odzyskanie pewności siebie.

Jeśli łysienie jest Twoim problemem, zapraszamy do kontaktu: + 48 780 588 922